|
Os 18409 « předchozí | další » |
Trasa:
Dobronín 6.22, Jihlava 6.33-6.37, Kostelec u Jihlavy 6.58-6.59, Horní Cerekev 7.17-7.19, Pelhřimov 7.44-7.46, Tábor 8.52 Detail trasy »
|
|
Varianta: Řazení v , kromě 27. - 30.XII., 3.VII. - 1.IX. |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
814 | - | 18443 | Jihlava - Pelhřimov (- Tábor) | 18412 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 6.2.2023 (František Kozel) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Dobronín - Jihlava jede v od 3.VII. do 1.IX. Jihlava - Pelhřimov jede v a do 25.VI. a od 9.IX. a 27. – 30.XII., od 1.VII. do 3.IX. jede denně - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) 18443 / 18409 Jihlava - Tábor
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v , a 27. - 30.XII., 3.VII. - 1.IX. |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
814 a)b) | - | 18440 | Dobronín - Jihlava - Pelhřimov - Tábor | 18412 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 6.2.2023 (František Kozel) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Dobronín - Jihlava jede v od 3.VII. do 1.IX. Jihlava - Pelhřimov jede v a do 25.VI. a od 9.IX. a 27. – 30.XII., od 1.VII. do 3.IX. jede denně - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) 18443 / 18409 Dobronín - Tábor v , kromě 27. - 30.XII., 3.VII. - 1.IX.
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k oběhům:
a) V pro 18404 b) V pro 18406 |
|
|