Vlak 1265 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.00 | 1B/1 | |||
Praha-Libeň | 18.06 | 18.07 | 3 | ||
Kolín | 18.37 | 18.38 | 1A/1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.01 | 19.02 | 4 | ||
Ústí nad Orlicí | 19.31 | 19.32 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 19.59 | 20.00 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.20 | 20.22 | II | ||
Přerov | 20.34 | 20.38 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 20.55 | 20.56 | 3/1 | ||
Suchdol nad Odrou | 21.07 | 21.08 | 3 | ||
Studénka | 21.15 | 21.16 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 21.26 | 21.28 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 21.34 | 21.36 | |||
Bohumín | 21.42 | 1 |
(dopravce Leo Express s.r.o.; ; ; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci