Vlak 1261 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.00 | 1B/1 | |||
Praha-Libeň | 16.06 | 16.07 | 3 | ||
Kolín | 16.37 | 16.38 | 1A/1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.01 | 17.02 | 4 | ||
Ústí nad Orlicí | 17.31 | 17.32 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 17.59 | 18.00 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.20 | 18.22 | II | ||
Přerov | 18.34 | 18.38 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 18.55 | 18.56 | 3/1 | ||
Suchdol nad Odrou | 19.07 | 19.08 | 3 | ||
Studénka | 19.15 | 19.16 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 19.26 | 19.28 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 19.34 | 19.36 | |||
Bohumín | 19.42 | 1 |
jede do 21.VI. a od 4.IX. denně, od 24.VI. do 2.IX. jede v – a ;
(dopravce Leo Express s.r.o.; ; ; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci