Os 8108 | |
Řazení vlaku: 628 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Údolí | 13.16 | 1 | |||
Stožec | 13.23 | 13.23 | |||
Černý Kříž | 13.30 | 13.32 | 2/3 | ||
Pěkná | 13.37 | 13.37 | |||
Ovesná | 13.45 | 13.45 | |||
Nová Pec | 13.49 | 13.50 | 1/2 | ||
Pernek na Šumavě | 13.54 | 13.54 | |||
Horní Planá | 13.58 | 14.00 | 1/2 | ||
Horní Planá zastávka | 14.02 | 14.02 | |||
Černá v Pošumaví | 14.06 | 14.07 | 2 | ||
Žlábek | 14.11 | 14.11 | |||
Hodňov | 14.13 | 14.13 | |||
Polečnice | 14.18 | 14.18 | |||
Polná na Šumavě | 14.21 | 14.22 | 2/2 | ||
Hořice na Šumavě | 14.30 | 14.31 | 2 | ||
Mezipotočí | 14.39 | 14.39 | |||
Kájov | 14.45 | 14.46 | |||
Český Krumlov | 14.53 | 14.55 | |||
Domoradice | 14.58 | 14.58 | |||
Přísečná | 14.59 | 14.59 | |||
Zlatá Koruna | 15.03 | 15.04 | |||
Plešovice | 15.07 | 15.07 | |||
Třísov | 15.10 | 15.10 | |||
Holubov | 15.13 | 15.13 | |||
Křemže | 15.16 | 15.17 | 2 | ||
Vrábče | 15.21 | 15.21 | |||
Hradce | 15.23 | 15.23 | |||
Černý Dub | 15.27 | 15.27 | |||
Boršov nad Vltavou | 15.31 | 15.33 | 3 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 15.38 | 15.38 | |||
České Budějovice | 15.42 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci