Vlak 6730 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 7.16 | 4 | |||
Chrášťany | 7.25 | 7.26 | 2 | ||
Hořesedly | 7.29 | 7.29 | |||
Svojetín | 7.33 | 7.34 | 2 | ||
Kounov | 7.38 | 7.38 | |||
Mutějovice | 7.41 | 7.42 | 2 | ||
Domoušice | 7.46 | 7.47 | 3 | ||
Solopysky | 7.52 | 7.52 | |||
Konětopy | 7.55 | 7.55 | |||
Hřivice | 7.58 | 7.59 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 8.02 | 8.02 | |||
Opočno u Loun | 8.04 | 8.04 | |||
Jimlín | 8.06 | 8.06 | |||
Louny město | 8.12 | 8.12 | |||
Louny střed | 8.14 | 8.14 | |||
Louny | 8.17 | 8.22 | 3 | ||
Dobroměřice | 8.25 | 8.25 | |||
Lenešice | 8.27 | 8.27 | 3 | ||
Břvany | 8.33 | 8.33 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 8.39 | 8.40 | 2 | ||
Obrnice | 8.47 | 8.48 | 3 | ||
Most | 8.53 |
Rakovník-Domoušice jede v a ;
dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci