Vlak 1293 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.23 | 3 | |||
Zákupy-Božíkov | 6.30 | 6.30 | |||
Mimoň | 6.38 | 6.39 | 3 | ||
Jablonné v Podještědí | 6.51 | 6.52 | 2 | ||
Zdislava | 7.05 | 7.05 | |||
Křižany | 7.10 | 7.10 | 2 | ||
Liberec | 7.28 | 1 |
jede v a 8.IV., 1., 8.V., 6.VII., 18.XI., nejede 25.XII.;
; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci