Vlak 9358 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 20.18 | 3 | |||
Kolín zastávka | 20.20 | 20.20 | |||
Nová Ves u Kolína | 20.23 | 20.23 | |||
Velim | 20.27 | 20.27 | 1/1 | ||
Cerhenice | 20.30 | 20.30 | |||
Pečky | 20.34 | 20.37 | 1/1 | ||
Tatce | 20.39 | 20.39 | |||
Poříčany | 20.43 | 20.48 | 3 | ||
Klučov | 20.51 | 20.51 | |||
Český Brod | 20.54 | 20.57 | 3 | ||
Rostoklaty | 21.01 | 21.01 | |||
Tuklaty | 21.04 | 21.04 | |||
Úvaly | 21.07 | 21.08 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 21.11 | 21.11 | |||
Praha-Běchovice střed | 21.14 | 21.14 | |||
Praha-Běchovice | 21.16 | 21.17 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 21.19 | 21.19 | |||
Praha-Kyje | 21.22 | 21.22 | |||
Praha-Libeň | 21.26 | 21.27 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.33 | II./2 |
;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci