Vlak 9230 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledeč nad Sázavou | 16.36 | 2 | |||
Chřenovice-Podhradí | 16.40 | 16.40 | |||
Chřenovice | 16.46 | 16.46 | |||
Budčice | 16.50 | 16.50 | |||
Vlastějovice | 16.53 | 16.53 | |||
Laziště | 16.56 | 16.56 | |||
Horka nad Sázavou | 17.00 | 17.00 | |||
Zruč nad Sázavou | 17.05 | 17.06 | 5 | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | 17.09 | 17.09 | |||
Chabeřice | 17.14 | 17.14 | |||
Čížov | 17.16 | 17.16 | |||
Střechov nad Sázavou | 17.19 | 17.19 | |||
Kácov zastávka | 17.24 | 17.24 | |||
Kácov | 17.28 | 17.29 | 2 | ||
Vranice | 17.33 | 17.33 | |||
Soběšín | 17.37 | 17.37 | |||
Český Šternberk zastávka | 17.42 | 17.42 | |||
Český Šternberk | 17.44 | 17.44 | |||
Malovidy | 17.46 | 17.46 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 17.51 | 17.51 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | 17.53 | 17.53 | |||
Ledečko | 17.57 | 18.02 | 2 | ||
Samopše | 18.05 | 18.05 | |||
Sázava | 18.11 | 18.23 | 2 | ||
Sázava zastávka | 18.25 | 18.25 | |||
Plužiny | 18.28 | 18.28 | |||
Stříbrná Skalice | 18.31 | 18.31 | |||
Samechov | 18.35 | 18.38 | 2 | ||
Vlkovec | 18.41 | 18.41 | |||
Chocerady | 18.43 | 18.43 | |||
Hvězdonice | 18.47 | 18.47 | 2 | ||
Zlenice | 18.52 | 18.52 | |||
Lštění | 18.55 | 18.55 | |||
Čerčany | 18.59 | 1 |
jede v a ;
dopravce České dráhy, a.s.; v a od 25.III. do 29.X.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci