R 896 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 193_Lu + Apee139 + Bmz224 + Bee238 + Bmz224 + 2xBee238 + 2xBdpee231 + Bmz224 + Bbdgmee236 + Apee139 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 4.13 | 1/2 | |||
Otrokovice | 4.25 | 4.27 | 1/3 | ||
Hulín | 4.38 | 4.40 | 1/2 | ||
Přerov | 4.49 | 4.51 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.04 | 5.06 | III | ||
Červenka | 5.17 | 5.25 | 2 | ||
Mohelnice | 5.33 | 5.34 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 5.40 | 5.41 | 2 | ||
Česká Třebová | 6.03 | 6.04 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 6.12 | 6.13 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.44 | 6.45 | 3 | ||
Kolín | 7.07 | 7.08 | 3 | ||
Praha-Libeň | 7.41 | 7.42 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.48 | 7.55 | 2 jiľní část | ||
Praha-Vršovice | 7.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci