R 889 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 193_Lu + Apee139 + Bbdgmee236 + Bmz224 + 2xBdpee231 + 2xBee238 + Bmz224 + Bdpee231 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 10.50 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 10.54 | 11.03 | 4 severní část | ||
Praha-Libeň | 11.09 | 11.10 | 3 | ||
Kolín | 11.40 | 11.42 | 2 | ||
Přelouč | 11.56 | 11.57 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.06 | 12.07 | 4 | ||
Choceň | 12.25 | 12.26 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 12.38 | 12.41 | 1 | ||
Česká Třebová | 12.50 | 12.51 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.30 | 13.32 | II | ||
Přerov | 13.45 | 13.48 | 4 vpravo | ||
Hulín | 13.57 | 13.58 | 3/3 | ||
Otrokovice | 14.06 | 14.08 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.20 | 14.33 | 1/2 | ||
Uherské Hradiště | 14.39 | 14.41 | 4 | ||
Uherský Brod | 14.56 | 14.59 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 15.03 | 15.07 | 2 | ||
Luhačovice | 15.20 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci