R 883 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 193_Lu + Apee139 + Bbdgmee236 + Bmz224 + 2xBdpee231 + 2xBee238 + Bmz224 + Bee238 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.03 | 3 severní část | |||
Praha-Libeň | 5.09 | 5.10 | 3 | ||
Kolín | 5.40 | 5.42 | 2 | ||
Přelouč | 5.56 | 5.57 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.06 | 6.07 | 4 | ||
Choceň | 6.25 | 6.26 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 6.38 | 6.41 | 1 | ||
Česká Třebová | 6.50 | 6.51 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.30 | 7.32 | II | ||
Přerov | 7.45 | 7.48 | 4 vpravo | ||
Hulín | 7.57 | 7.58 | 3/3 | ||
Otrokovice | 8.06 | 8.08 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.20 | 8.33 | 1/2 | ||
Uherské Hradiště | 8.39 | 8.41 | 4 | ||
Uherský Brod | 8.56 | 8.59 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 9.03 | 9.07 | 2 | ||
Luhačovice | 9.20 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci