Os 8722 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 22.07 | 2 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 22.12 | 22.13 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 22.18 | 22.18 | |||
Hrdlořezy | 22.21 | 22.21 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 22.23 | 22.23 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 22.25 | 22.26 | 4 | ||
Majdalena | 22.32 | 22.32 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 22.35 | 22.35 | |||
Třeboň lázně | 22.42 | 22.42 | |||
Třeboň | 22.44 | 22.45 | 2 | ||
Lužnice | 22.50 | 22.50 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 22.55 | 22.56 | 2 | ||
Frahelž | 22.59 | 22.59 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 23.03 | 23.03 | |||
Veselí nad Lužnicí | 23.09 | 3 vpravo |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci