Os 8701 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 4.27 | 3 vpravo | |||
Vlkov nad Lužnicí | 4.32 | 4.32 | |||
Frahelž | 4.36 | 4.36 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 4.39 | 4.40 | 2 | ||
Lužnice | 4.44 | 4.44 | |||
Třeboň | 4.49 | 4.50 | 3 | ||
Třeboň lázně | 4.52 | 4.52 | |||
Majdalena zastávka | 4.59 | 4.59 | |||
Majdalena | 5.02 | 5.02 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 5.08 | 5.08 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 5.10 | 5.10 | |||
Hrdlořezy | 5.13 | 5.13 | |||
Dvory nad Lužnicí | 5.16 | 5.16 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 5.21 | 5.21 | 1 | ||
České Velenice | 5.28 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci