Os 8262 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 11.36 | 3/4 | |||
Chotoviny | 11.44 | 11.45 | 2 | ||
Sudoměřice u Tábora | 11.49 | 11.49 | |||
Mezno | 11.54 | 11.54 | |||
Střezimíř | 11.57 | 11.57 | |||
Červený Újezd u Votic zastávka | 12.00 | 12.00 | |||
Heřmaničky | 12.07 | 12.07 | |||
Votice | 12.12 | 12.12 | |||
Olbramovice | 12.16 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci