Os 8251 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 4.02 | 3 | |||
Bystřice u Benešova | 4.07 | 4.07 | |||
Tomice | 4.12 | 4.12 | |||
Olbramovice | 4.18 | 4.19 | 2/3 | ||
Votice | 4.23 | 4.23 | |||
Heřmaničky | 4.28 | 4.28 | |||
Červený Újezd u Votic zastávka | 4.35 | 4.35 | |||
Střezimíř | 4.38 | 4.38 | |||
Mezno | 4.41 | 4.41 | |||
Sudoměřice u Tábora | 4.45 | 4.45 | |||
Chotoviny | 4.49 | 4.50 | 2/3 | ||
Tábor | 4.59 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci