Os 7915 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blatná | 15.12 | 2 | |||
Bezdědovice | 15.14 | 15.14 | |||
Závišín | 15.19 | 15.19 | |||
Bělčice | 15.25 | 15.25 | |||
Slavětín u Březnice | 15.29 | 15.29 | |||
Hudčice | 15.33 | 15.33 | |||
Březnice | 15.42 | 15.43 | 1/2 | ||
Tochovice | 15.48 | 15.48 | |||
Tochovice zastávka | 15.50 | 15.50 | |||
Ostrov u Tochovic | 15.53 | 15.53 | |||
Milín | 15.57 | 15.59 | 3 | ||
Příbram sídliště | 16.05 | 16.05 | |||
Příbram | 16.07 | 16.08 | 3 | ||
Bratkovice | 16.15 | 16.15 | |||
Jince | 16.21 | 16.22 | 3 | ||
Rejkovice | 16.26 | 16.26 | |||
Lochovice | 16.31 | 16.32 | 3 | ||
Libomyšl | 16.36 | 16.36 | |||
Zdice | 16.41 | 16.42 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 16.46 | 16.46 | |||
Králův Dvůr | 16.49 | 16.49 | |||
Beroun | 16.53 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci