Os 7830 | |
Řazení vlaku: 650.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 22.14 | 2 | |||
Králův Dvůr | 22.17 | 22.17 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 22.20 | 22.20 | |||
Zdice | 22.23 | 22.24 | 3 | ||
Stašov | 22.27 | 22.27 | |||
Praskolesy | 22.30 | 22.30 | |||
Hořovice | 22.33 | 22.34 | 2 | ||
Cerhovice | 22.39 | 22.39 | |||
Kařez | 22.43 | 22.44 | |||
Kařízek | 22.46 | 22.47 | 2/1 | ||
Mýto | 22.50 | 22.50 | |||
Holoubkov | 22.52 | 22.53 | 1/1 | ||
Svojkovice | 22.56 | 22.56 | |||
Rokycany | 23.00 | 23.01 | 2 | ||
Klabava | 23.04 | 23.04 | |||
Ejpovice | 23.06 | 23.07 | 2 | ||
Plzeň-Doubravka | 23.12 | 23.12 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 23.16 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci