Os 7811 | |
Řazení vlaku: 650.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.43 | 3v | |||
Plzeň-Doubravka | 10.46 | 10.46 | |||
Ejpovice | 10.51 | 10.51 | 1 | ||
Klabava | 10.54 | 10.54 | |||
Rokycany | 10.57 | 10.58 | 3 | ||
Svojkovice | 11.02 | 11.02 | |||
Holoubkov | 11.05 | 11.06 | 2 | ||
Mýto | 11.09 | 11.09 | |||
Kařízek | 11.11 | 11.12 | 2 | ||
Kařez | 11.14 | 11.15 | |||
Cerhovice | 11.19 | 11.19 | |||
Hořovice | 11.24 | 11.26 | 1 | ||
Praskolesy | 11.30 | 11.30 | |||
Stašov | 11.33 | 11.33 | |||
Zdice | 11.36 | 11.36 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 11.40 | 11.40 | |||
Králův Dvůr | 11.42 | 11.42 | |||
Beroun | 11.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci