Os 7810 | |
Řazení vlaku: 650.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 10.14 | 2 | |||
Králův Dvůr | 10.17 | 10.17 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 10.20 | 10.20 | |||
Zdice | 10.23 | 10.24 | 3 | ||
Stašov | 10.27 | 10.27 | |||
Praskolesy | 10.30 | 10.30 | |||
Hořovice | 10.33 | 10.36 | 2 | ||
Cerhovice | 10.41 | 10.41 | |||
Kařez | 10.45 | 10.46 | |||
Kařízek | 10.48 | 10.49 | 2/1 | ||
Mýto | 10.52 | 10.52 | |||
Holoubkov | 10.54 | 10.55 | 1/1 | ||
Svojkovice | 10.58 | 10.58 | |||
Rokycany | 11.02 | 11.03 | 2 | ||
Klabava | 11.06 | 11.06 | |||
Ejpovice | 11.08 | 11.09 | 2 | ||
Plzeň-Doubravka | 11.14 | 11.14 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 11.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci