R 769 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBmz229 + Bmz229/Bmz235 + Bmz235 + Bbdgmee236 + ABmz346 + 2xBmz229 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 14.28 | 2 | |||
Švihov u Klatov | 14.37 | 14.37 | 2 | ||
Borovy | 14.43 | 14.43 | |||
Lužany | 14.46 | 14.47 | |||
Přeštice | 14.50 | 14.51 | 2/2 | ||
Chlumčany u Dobřan | 14.58 | 14.59 | 2 | ||
Dobřany | 15.04 | 15.05 | 3 | ||
Plzeň zastávka | 15.16 | 15.17 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 15.19 | 15.21 | 2 | ||
Rokycany | 15.31 | 15.32 | 3 | ||
Kařez | 15.42 | 15.43 | |||
Hořovice | 15.50 | 15.51 | 2 | ||
Zdice | 15.57 | 15.58 | 2 | ||
Beroun | 16.07 | 16.08 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 16.39 | 16.40 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.47 | 2 jiľní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci