Os 7655 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladotice | 18.46 | 3 | |||
Mladotice zastávka | 18.49 | 18.49 | |||
Horní Hradiště | 18.53 | 18.53 | |||
Plasy | 18.56 | 19.01 | 2 | ||
Kaznějov | 19.07 | 19.08 | 3 | ||
Obora u Kaznějova | 19.13 | 19.13 | |||
Horní Bříza | 19.17 | 19.18 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 19.21 | 19.22 | |||
Třemošná u Plzně | 19.27 | 19.28 | 3 | ||
Plzeň-Orlík | 19.31 | 19.31 | |||
Plzeň-Bolevec | 19.33 | 19.33 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 19.36 | 19.36 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 19.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci