Os 7640 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.17 | 1 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 10.21 | 10.21 | |||
Plzeň-Bolevec | 10.24 | 10.24 | |||
Plzeň-Orlík | 10.27 | 10.27 | |||
Třemošná u Plzně | 10.30 | 10.31 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 10.36 | 10.36 | |||
Horní Bříza | 10.40 | 10.41 | 2 | ||
Kaznějov | 10.50 | 10.51 | 3 | ||
Plasy | 10.58 | 10.59 | 2 | ||
Horní Hradiště | 11.02 | 11.02 | |||
Mladotice zastávka | 11.06 | 11.06 | |||
Mladotice | 11.09 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci