Os 7622 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.17 | 1 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 8.21 | 8.21 | |||
Plzeň-Bolevec | 8.24 | 8.24 | |||
Plzeň-Orlík | 8.27 | 8.27 | |||
Třemošná u Plzně | 8.30 | 8.31 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 8.36 | 8.36 | |||
Horní Bříza | 8.40 | 8.41 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 8.45 | 8.45 | |||
Kaznějov | 8.50 | 8.51 | 3 | ||
Plasy | 8.58 | 8.59 | 2 | ||
Horní Hradiště | 9.02 | 9.02 | |||
Mladotice zastávka | 9.06 | 9.06 | |||
Mladotice | 9.09 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci