Os 7609 | |
Řazení vlaku: 842 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 7.37 | 2 | |||
Potvorov | 7.43 | 7.43 | |||
Mladotice | 7.52 | 7.52 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 7.55 | 7.55 | |||
Horní Hradiště | 7.59 | 7.59 | |||
Plasy | 8.02 | 8.03 | 2 | ||
Kaznějov | 8.10 | 8.11 | 3 | ||
Horní Bříza | 8.19 | 8.21 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 8.24 | 8.24 | |||
Třemošná u Plzně | 8.29 | 8.31 | 3 | ||
Plzeň-Orlík | 8.34 | 8.34 | |||
Plzeň-Bolevec | 8.36 | 8.36 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 8.39 | 8.39 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 8.44 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci