Os 7604 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.17 | 1 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 14.21 | 14.21 | |||
Plzeň-Bolevec | 14.24 | 14.24 | |||
Plzeň-Orlík | 14.27 | 14.27 | |||
Třemošná u Plzně | 14.30 | 14.31 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 14.36 | 14.36 | |||
Horní Bříza | 14.40 | 14.41 | 2 | ||
Kaznějov | 14.50 | 14.51 | 3 | ||
Plasy | 14.58 | 14.59 | 2 | ||
Horní Hradiště | 15.02 | 15.02 | |||
Mladotice zastávka | 15.06 | 15.06 | |||
Mladotice | 15.09 | 15.14 | 4 | ||
Potvorov | 15.23 | 15.23 | |||
Žihle | 15.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci