Os 7341 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 4.55 | 1 | |||
Valy u Mariánských Lázní | 4.58 | 4.58 | |||
Lázně Kynžvart | 5.02 | 5.02 | 1/2 | ||
Dolní Žandov | 5.07 | 5.07 | |||
Salajna | 5.10 | 5.10 | |||
Lipová u Chebu | 5.14 | 5.14 | |||
Stebnice | 5.16 | 5.16 | |||
Cheb-Všeboř | 5.19 | 5.19 | |||
Cheb | 5.23 | 5.34 | 3 | ||
Tršnice | 5.39 | 5.39 | 2 | ||
Nebanice | 5.44 | 5.44 | |||
Kynšperk nad Ohří | 5.47 | 5.48 | 3 | ||
Dasnice | 5.53 | 5.53 | 5 | ||
Hlavno | 5.57 | 5.57 | |||
Citice | 5.59 | 6.00 | 2 | ||
Sokolov | 6.03 | 6.04 | 2 | ||
Královské Poříčí | 6.06 | 6.06 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 6.12 | 6.12 | 2 | ||
Chodov | 6.15 | 6.16 | |||
Karlovy Vary-Dvory | 6.21 | 6.21 | |||
Karlovy Vary | 6.26 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci