Vlak 6651 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 4.14 | 1 | |||
Krásná Lípa | 4.19 | 4.20 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 4.22 | 4.22 | |||
Rybniště | 4.26 | 4.26 | 2 | ||
Chřibská | 4.30 | 4.30 | 3 | ||
Kytlice | 4.40 | 4.40 | |||
Mlýny | 4.44 | 4.44 | 2 | ||
Horní Kamenice | 4.49 | 4.49 | |||
Česká Kamenice | 4.52 | 4.52 | 2 | ||
Markvartice | 4.59 | 5.00 | 2 | ||
Dolní Habartice | 5.02 | 5.02 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 5.06 | 5.06 | 1 | ||
Březiny u Děčína | 5.11 | 5.11 | |||
Děčín východ | 5.15 | 5.16 | 2 vlevo | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.20 | 3 |
Rumburk-Česká Kamenice jede v ; Česká Kamenice-Děčín hl. n. nejede 25.XII., 1.I.;
dopravce České dráhy, a.s.; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci