R 619 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 193_Lu + Ampz894 + Bbmpz897 + 2xBmpz895 + Bdmpz896 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 18.26 | 3 | |||
Kynšperk nad Ohří | 18.36 | 18.37 | 3 | ||
Sokolov | 18.48 | 18.49 | 2 | ||
Chodov | 18.58 | 18.59 | |||
Karlovy Vary | 19.08 | 19.09 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 19.24 | 19.25 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 19.48 | 19.49 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 19.53 | 19.54 | 2 | ||
Chomutov | 20.03 | 20.04 | 3 | ||
Chomutov město | 20.06 | 20.07 | |||
Jirkov zastávka | 20.10 | 20.11 | |||
Most | 20.23 | 20.25 | 3 | ||
Bílina | 20.35 | 20.36 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 20.47 | 20.49 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.13 | 21.19 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 22.25 | 22.27 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 22.35 | 6 jiľní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci