Os 5955 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 7.05 | 4 | |||
Hlízov | 7.12 | 7.12 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 7.16 | 7.17 | 2/1 | ||
Církvice | 7.20 | 7.20 | |||
Třebešice | 7.22 | 7.22 | |||
Čáslav | 7.28 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci