Os 5927 | |
Řazení vlaku: 362 + BDsee454 + Bdmteeo294 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 19.36 | 4 | |||
Hlízov | 19.42 | 19.43 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 19.46 | 19.47 | 2/1 | ||
Církvice | 19.50 | 19.50 | |||
Třebešice | 19.52 | 19.52 | |||
Čáslav | 19.56 | 19.57 | 3 | ||
Horky u Čáslavi | 20.02 | 20.03 | |||
Golčův Jeníkov | 20.07 | 20.07 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 20.10 | 20.11 | |||
Vlkaneč | 20.17 | 20.18 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 20.20 | 20.21 | |||
Leština u Světlé | 20.24 | 20.24 | 3 | ||
Sázavka | 20.29 | 20.29 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 20.34 | 20.35 | |||
Světlá nad Sázavou | 20.38 | 20.39 | 6 | ||
Havlíčkův Brod | 20.53 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci