Os 5909 | |
Řazení vlaku: 362 + BDsee454 + Bdmteeo294 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 9.36 | 4 | |||
Hlízov | 9.42 | 9.43 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 9.46 | 9.47 | 2/1 | ||
Církvice | 9.50 | 9.50 | |||
Třebešice | 9.52 | 9.52 | |||
Čáslav | 9.56 | 9.57 | 3 | ||
Horky u Čáslavi | 10.02 | 10.03 | |||
Golčův Jeníkov | 10.07 | 10.07 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 10.10 | 10.11 | |||
Vlkaneč | 10.17 | 10.18 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 10.20 | 10.21 | |||
Leština u Světlé | 10.24 | 10.24 | 3 | ||
Sázavka | 10.29 | 10.29 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 10.34 | 10.35 | |||
Světlá nad Sázavou | 10.38 | 10.39 | 6 | ||
Havlíčkův Brod | 10.53 | 11.02 | 3 | ||
Pohled | 11.09 | 11.09 | 2/1 | ||
Stříbrné Hory | 11.11 | 11.12 | |||
Přibyslav zastávka | 11.15 | 11.15 | |||
Přibyslav | 11.18 | 11.18 | 2/1 | ||
Ronov nad Sázavou | 11.20 | 11.21 | |||
Nížkov | 11.23 | 11.23 | |||
Sázava u Žďáru | 11.26 | 11.27 | 1/1 | ||
Hamry nad Sázavou | 11.30 | 11.30 | |||
Žďár nad Sázavou | 11.35 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci