Os 5747 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrchlabí | 17.26 | 1/1 | |||
Podhůří | 17.29 | 17.29 | |||
Kunčice nad Labem | 17.33 | 17.34 | 4 | ||
Klášterská Lhota | 17.38 | 17.38 | |||
Prosečné | 17.41 | 17.41 | |||
Hostinné město | 17.44 | 17.44 | |||
Hostinné | 17.47 | 17.47 | 4 | ||
Chotěvice | 17.51 | 17.51 | |||
Pilníkov | 17.56 | 18.00 | 2 | ||
Vlčice | 18.03 | 18.03 | |||
Trutnov-Volanov | 18.08 | 18.08 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 18.12 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci