Os 5720 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 18.28 | Chlumecké 1 | |||
Nová Paka město | 18.31 | 18.32 | |||
Nová Paka | 18.34 | 18.34 | 3 | ||
Horní Nová Ves | 18.42 | 18.42 | |||
Lázně Bělohrad | 18.45 | 18.46 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | 18.49 | 18.49 | |||
Ostroměř | 18.56 | 18.57 | 3 | ||
Ohnišťany | 19.02 | 19.02 | |||
Smidary | 19.06 | 19.07 | 3 | ||
Skřivany | 19.10 | 19.10 | |||
Nový Bydžov | 19.13 | 19.13 | |||
Zachrašťany | 19.16 | 19.16 | |||
Luková | 19.19 | 19.19 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 19.25 | 19.33 | |||
Lovčice obec | 19.40 | 19.40 | |||
Slibovice | 19.43 | 19.43 | |||
Běrunice | 19.46 | 19.46 | |||
Městec Králové | 19.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci