Os 5708 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 8.28 | Chlumecké 1 | |||
Nová Paka město | 8.32 | 8.32 | |||
Nová Paka | 8.34 | 8.35 | 3 | ||
Horní Nová Ves | 8.43 | 8.43 | |||
Lázně Bělohrad | 8.46 | 8.46 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | 8.50 | 8.50 | |||
Ostroměř | 8.57 | 8.59 | 3 | ||
Ohnišťany | 9.04 | 9.04 | |||
Smidary | 9.08 | 9.09 | 3 | ||
Skřivany | 9.12 | 9.12 | |||
Nový Bydžov | 9.15 | 9.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 9.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci