Os 5632 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 17.09 | 2/2 | |||
Petrovice nad Orlicí | 17.12 | 17.13 | |||
Třebechovice pod Orebem | 17.18 | 17.20 | 2 | ||
Blešno | 17.23 | 17.24 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 17.29 | 17.35 | 3 | ||
Hradec Králové zastávka | 17.37 | 17.37 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.41 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci