Vlak 5561 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 22.33 | 3 | |||
Vitiněves | 22.38 | 22.38 | |||
Butoves | 22.42 | 22.42 | 3 | ||
Kovač | 22.46 | 22.46 | |||
Vojice | 22.49 | 22.49 | |||
Sobčice | 22.52 | 22.52 | |||
Ostroměř | 22.55 | 22.56 | 5 | ||
Dobrá Voda u Hořic | 23.04 | 23.04 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 23.07 | 4 |
jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci