Os 5204 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 9.09 | 2/3 | |||
Petrovice nad Orlicí | 9.12 | 9.13 | |||
Třebechovice pod Orebem | 9.17 | 9.19 | 2 | ||
Blešno | 9.22 | 9.23 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 9.27 | 9.28 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 9.30 | 9.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.34 | 9.35 | 1 | ||
Hradec Králové-Kukleny | 9.37 | 9.38 | |||
Praskačka | 9.43 | 9.45 | |||
Lhota pod Libčany | 9.48 | 9.48 | |||
Dobřenice | 9.51 | 9.52 | |||
Kratonohy | 9.55 | 9.55 | |||
Káranice | 9.58 | 9.59 | 3 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 10.04 | 10.04 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 10.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci