Os 5112 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 6.48 | 3 | |||
Újezd u Chocně | 6.54 | 6.58 | 2 | ||
Plchůvky | 7.00 | 7.00 | |||
Čermná nad Orlicí | 7.04 | 7.14 | 1 | ||
Borohrádek | 7.19 | 7.20 | |||
Žďár nad Orlicí | 7.23 | 7.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 7.28 | 7.40 | 2/3 | ||
Bolehošť | 7.48 | 7.50 | |||
Očelice | 7.54 | 7.54 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 7.58 | 8.00 | 2 | ||
Pohoří | 8.02 | 8.02 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 8.05 | 8.05 | |||
Bohuslavice nad Metují | 8.08 | 8.08 | |||
Černčice | 8.09 | 8.09 | |||
Nové Město nad Metují | 8.14 | 8.23 | |||
Václavice | 8.28 | 8.31 | 1 | ||
Náchod zastávka | 8.36 | 8.36 | |||
Náchod | 8.39 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci