Os 4974 | |
Řazení vlaku: 550 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Židlochovice | 15.54 | ||||
Hrušovany u Brna | 15.57 | 15.58 | 1 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 16.01 | 16.01 | |||
Rajhrad | 16.04 | 16.05 | |||
Popovice u Rajhradu | 16.07 | 16.08 | |||
Modřice | 16.10 | 16.11 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.18 | 16.23 | II | ||
Brno-Židenice | 16.26 | 16.27 | II. | ||
Brno-Lesná | 16.32 | 16.32 | |||
Brno-Královo Pole | 16.35 | 16.36 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 16.39 | 16.39 | |||
Česká | 16.43 | 16.44 | |||
Kuřim | 16.47 | 16.48 | 2/2 | ||
Čebín | 16.53 | 16.53 | |||
Hradčany | 16.56 | 16.56 | |||
Tišnov | 16.59 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci