Os 4961 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.40 | II | |||
Modřice | 5.46 | 5.47 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 5.49 | 5.50 | |||
Rajhrad | 5.52 | 5.52 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 5.55 | 5.56 | |||
Hrušovany u Brna | 5.58 | 5.59 | 2 | ||
Židlochovice | 6.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci