Os 4843 | |
Řazení vlaku: Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třebíč | 15.44 | 1 vlevo/2 | |||
Vladislav zastávka | 15.50 | 15.51 | |||
Studenec | 15.59 | 16.00 | 4 | ||
Náměšť nad Oslavou | 16.07 | 16.12 | 1 | ||
Kralice nad Oslavou | 16.18 | 16.21 | 1 | ||
Rapotice | 16.27 | 16.29 | 3 | ||
Vysoké Popovice | 16.32 | 16.33 | |||
Zastávka u Brna | 16.39 | 16.40 | 3 | ||
Rosice u Brna | 16.42 | 16.43 | |||
Tetčice | 16.45 | 16.46 | 3 | ||
Omice | 16.49 | 16.49 | |||
Střelice | 16.53 | 16.54 | 2/2 | ||
Troubsko | 16.58 | 16.58 | |||
Brno-Horní Heršpice | 17.04 | 17.04 | 6 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.09 | V |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci