Os 4753 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 17.42 | 1/2 | |||
Doubravice nad Svitavou | 17.47 | 17.47 | |||
Rájec-Jestřebí | 17.50 | 17.51 | 2 | ||
Dolní Lhota | 17.53 | 17.54 | |||
Blansko město | 17.57 | 17.57 | |||
Blansko | 17.59 | 18.02 | 2 | ||
Adamov zastávka | 18.08 | 18.09 | |||
Adamov | 18.10 | 18.11 | 2/4 | ||
Babice nad Svitavou | 18.14 | 18.14 | |||
Bílovice nad Svitavou | 18.18 | 18.19 | |||
Brno-Židenice | 18.24 | 18.24 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 18.29 | 18.35 | II | ||
Brno-Chrlice | 18.43 | 18.47 | 1 | ||
Sokolnice-Telnice | 18.53 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci