Os 4733 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 17.58 | 2 | |||
Letovice zastávka | 18.01 | 18.01 | |||
Zboněk | 18.03 | 18.04 | |||
Svitávka | 18.07 | 18.07 | |||
Skalice nad Svitavou | 18.10 | 18.12 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 18.16 | 18.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 18.20 | 18.21 | 2 | ||
Dolní Lhota | 18.24 | 18.24 | |||
Blansko město | 18.27 | 18.28 | |||
Blansko | 18.30 | 18.31 | 2 | ||
Adamov zastávka | 18.37 | 18.38 | |||
Adamov | 18.39 | 18.40 | 2/4 | ||
Babice nad Svitavou | 18.43 | 18.44 | |||
Bílovice nad Svitavou | 18.48 | 18.48 | |||
Brno-Židenice | 18.54 | 18.54 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 18.59 | 19.06 | II | ||
Brno-Chrlice | 19.14 | 19.17 | 1 | ||
Sokolnice-Telnice | 19.23 | 19.24 | 3 | ||
Újezd u Brna | 19.25 | 19.26 | |||
Hostěrádky-Rešov | 19.29 | 19.29 | |||
Zbýšov | 19.32 | 19.32 | |||
Křenovice horní nádraží | 19.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci