Os 4724 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 15.39 | 2 | |||
Brno-Chrlice | 15.45 | 15.46 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 15.55 | 16.00 | III | ||
Brno-Židenice | 16.03 | 16.04 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 16.10 | 16.10 | |||
Babice nad Svitavou | 16.14 | 16.15 | |||
Adamov | 16.18 | 16.19 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 16.20 | 16.21 | |||
Blansko | 16.27 | 16.31 | 1/1 | ||
Blansko město | 16.33 | 16.34 | |||
Dolní Lhota | 16.37 | 16.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 16.39 | 16.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 16.43 | 16.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 16.48 | 16.50 | 2 | ||
Svitávka | 16.52 | 16.53 | |||
Zboněk | 16.56 | 16.56 | |||
Letovice zastávka | 16.58 | 16.59 | |||
Letovice | 17.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci