Os 4718 | |
Řazení vlaku: 650 + 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno-Chrlice | 12.46 | 2 | |||
Brno hlavní nádraží | 12.55 | 13.00 | III | ||
Brno-Židenice | 13.03 | 13.04 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 13.10 | 13.10 | |||
Babice nad Svitavou | 13.14 | 13.15 | |||
Adamov | 13.18 | 13.19 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 13.20 | 13.21 | |||
Blansko | 13.27 | 13.31 | 1/1 | ||
Blansko město | 13.33 | 13.34 | |||
Dolní Lhota | 13.37 | 13.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 13.39 | 13.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 13.43 | 13.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 13.48 | 13.50 | 2 | ||
Svitávka | 13.52 | 13.53 | |||
Zboněk | 13.56 | 13.56 | |||
Letovice zastávka | 13.58 | 13.59 | |||
Letovice | 14.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci