Os 4701 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 4.00 | 2 | |||
Letovice zastávka | 4.03 | 4.03 | |||
Zboněk | 4.05 | 4.06 | |||
Svitávka | 4.09 | 4.09 | |||
Skalice nad Svitavou | 4.12 | 4.13 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 4.17 | 4.18 | |||
Rájec-Jestřebí | 4.21 | 4.21 | 2 | ||
Dolní Lhota | 4.24 | 4.24 | |||
Blansko město | 4.27 | 4.28 | |||
Blansko | 4.30 | 4.31 | 2 | ||
Adamov zastávka | 4.37 | 4.37 | |||
Adamov | 4.39 | 4.40 | 2/4 | ||
Babice nad Svitavou | 4.43 | 4.43 | |||
Bílovice nad Svitavou | 4.47 | 4.48 | |||
Brno-Židenice | 4.53 | 4.53 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 4.57 | 5.05 | II | ||
Brno-Chrlice | 5.13 | 5.17 | 1 | ||
Sokolnice-Telnice | 5.23 | 5.24 | 3 | ||
Újezd u Brna | 5.25 | 5.26 | |||
Hostěrádky-Rešov | 5.29 | 5.29 | |||
Zbýšov | 5.32 | 5.32 | |||
Křenovice horní nádraží | 5.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci