Os 4665 | |
Řazení vlaku: 550 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 19.59 | 3/3 | |||
Hradčany | 20.01 | 20.02 | |||
Čebín | 20.04 | 20.05 | |||
Kuřim | 20.10 | 20.11 | 1/1 | ||
Česká | 20.14 | 20.14 | |||
Brno-Řečkovice | 20.18 | 20.19 | |||
Brno-Královo Pole | 20.21 | 20.22 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 20.25 | 20.25 | |||
Brno-Židenice | 20.31 | 20.31 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 20.36 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci