Os 4650 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hustopeče u Brna | 12.04 | 1 | |||
Šakvice | 12.10 | 12.10 | 1 | ||
Popice | 12.13 | 12.14 | |||
Pouzdřany | 12.17 | 12.17 | |||
Vranovice | 12.21 | 12.24 | 1/1 | ||
Žabčice | 12.28 | 12.28 | |||
Hrušovany u Brna | 12.31 | 12.32 | 2 | ||
Rajhrad | 12.36 | 12.37 | |||
Modřice | 12.41 | 12.41 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 12.48 | 12.53 | II | ||
Brno-Židenice | 12.56 | 12.57 | II. | ||
Brno-Lesná | 13.02 | 13.02 | |||
Brno-Královo Pole | 13.05 | 13.06 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 13.09 | 13.09 | |||
Česká | 13.13 | 13.14 | |||
Kuřim | 13.17 | 13.18 | 2/2 | ||
Čebín | 13.23 | 13.23 | |||
Hradčany | 13.26 | 13.26 | |||
Tišnov | 13.29 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci