Os 4646 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 11.23 | II | |||
Brno-Židenice | 11.26 | 11.27 | II. | ||
Brno-Lesná | 11.32 | 11.32 | |||
Brno-Královo Pole | 11.35 | 11.36 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 11.39 | 11.39 | |||
Česká | 11.43 | 11.44 | |||
Kuřim | 11.47 | 11.48 | 2/2 | ||
Čebín | 11.53 | 11.53 | |||
Hradčany | 11.56 | 11.56 | |||
Tišnov | 11.59 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci