Os 4636 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hustopeče u Brna | 6.34 | 1 | |||
Šakvice | 6.40 | 6.40 | 1 | ||
Popice | 6.43 | 6.44 | |||
Pouzdřany | 6.47 | 6.47 | |||
Vranovice | 6.51 | 6.54 | 1/1 | ||
Žabčice | 6.58 | 6.59 | |||
Hrušovany u Brna | 7.01 | 7.02 | 2 | ||
Rajhrad | 7.06 | 7.07 | |||
Modřice | 7.11 | 7.11 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.18 | 7.23 | II | ||
Brno-Židenice | 7.26 | 7.27 | II. | ||
Brno-Lesná | 7.32 | 7.32 | |||
Brno-Královo Pole | 7.35 | 7.36 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 7.39 | 7.39 | |||
Česká | 7.43 | 7.44 | |||
Kuřim | 7.47 | 7.48 | 2/2 | ||
Čebín | 7.53 | 7.53 | |||
Hradčany | 7.56 | 7.56 | |||
Tišnov | 7.59 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci